Grupa Dekarska Łomianki Jarosław Dąbrowski – o nas

Grupa Dekarska Łomianki Jarosław Dąbrowski od wielu lat zajmuje się sprzedażą i wykonawstwem pokryć dachowych. Wchodzimy w skład sieci hurtowni pokryć dachowych Grupa Dekarska Sp. z o.o. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łomiankach koło Warszawy. Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy z zaufaną grupą dekarzy.

Dachy – od sprzedaży po wykonawstwo

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • sprzedaż materiałów dachowych,
  • doradztwo projektowe i techniczne w zakresie typu i kształtu dachów,
  • montaż więźby dachowej,
  • wykonawstwo różnego typu dachów, w tym dachu płaskiego i dachu skośnego,
  • montaż pokryć dachowych,
  • renowacje i modernizację dachów,
  • kompleksową utylizację eternitu,
  • doraźne i pełne naprawy pokryć dachowych.

Sprzedaż i montaż pokryć dachowych – nasze usługi

W sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz materiałów dachowych. Oferujemy różnego typu pokrycia dachowe: blacha, blachodachówka, dachówka, blacha trapezowa, gont bitumiczny. Korzystamy z wysokiej jakości produktów do ocieplania dachów: pianki PIR/PUR, styropian oraz wełna mineralna i drzewna. W sprzedaży posiadamy produkty firm uznanych na rynku polskim jak i europejskim.

Zapewniamy wsparcie z zakresu doradztwa najlepszych rozwiązań dotyczących budowy dachów oraz wyboru materiałów na pokrycia dachowe. Zatrudniamy wykwalifikowanych dekarzy, cieśli i innych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i kosztorysowanie, podczas których uzyskają Państwo pomoc niezbędną przy wyborze materiałów oraz technologii. Świadczymy usługi z zakresu transportu zakupionych materiałów oraz wykonawstwa dachów. Budujemy solidne i bezpieczne dachy, które z powodzeniem będą Wam służyć przez długie lata. Każdy dach wykonany przez GDŁ objęty jest okresem ochrony gwarancyjnej.

Interesującym uzupełnieniem zakresu działalności są usługi z zakresu instalacji żagli przeciwsłonecznych, a ponadto rolet, markiz i pergoli.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!